ایران بزودی به فناوری ساخت تجهیزات "تلفن همراه" دست می‌یابد

ایران بزودی به فناوری ساخت تجهیزات "تلفن همراه" دست می‌یابد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،از دستیابی ایران به فناوری ساخت تجهیزات "تلفن همراه و سیار" در آینده نزدیک خبر داد.


" محمد سلیمانی" عصر شنبه در حاشیه بهره‌برداری از "ساختمان فجر" شرکت مخابرات چهارمحال و بختیاری در پاسخ به سئوال ایرنا افزود: قرارداد بزرگی با بخش خصوصی برای دستیابی‌ایران به فناوری ساخت تجهیزات تلفن همراه منعقد شده است.


وی افزود:قرارداد مزبور هم‌اکنون در مرحله راه‌اندازی فناوری مربوطه است.


وی گفت: بخش خصوصی ایران از سال گذشته فعالیت خود را برای دستیابی به فناوری تولید تجهیزات تلفن همراه آغاز کرده است.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت وگو با خبرنگاران در شهرکرد نیز گفت: هم‌اکنون ‪ ۱۸‬میلیون کاربر شبکه اینترنت در ایران وجود دارد و ضریب نفوذ در کشور، رشد بالایی دارد.


سلیمانی، اتصال ‪ ۳۲۰‬دانشگاه از طریق فیبرنوری به شبکه اینترنت ، اتصال چهار هزارو‪ ۵۰۰‬مدرسه به‌شبکه واتصال ‪ ۱۵‬هزار بانک به شبکه اینترنت را باعث نفوذ ‪ ۲۷‬درصدی اینترنت در ایران اعلام کرد.


وی گفت:از سال ‪ ۸۱‬تاکنون تعرفه پیامک و تلفن همراه در کشور تغییر نکرده است و این تثبت قیمتها به منزله کاهش تعرفه‌های مخابراتی محسوب می‌شود.


سلیمانی درباره واگذاری سهام مخابرات و پست به بخش خصوصی گفت: هم‌اکنون سهام مخابرات آماده تحویل به سازمان خصوصی‌سازی ، شده و هرگاه این سازمان تصمیم بگیرد، سهام شرکت مخابرات وارد بورس اوراق بهادار می‌شود.


به گزارش ایرنا، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بهره‌برداری از ‪ ۱۲۳‬طرح مخابراتی با ‪ ۱۳۸‬میلیارد ریال در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

 

/ 1 نظر / 23 بازدید
سایه

چنانچه دارای سایت یا وبلاگ پربازدیدی هستید می توانید با عضویت در سیستم اوکسین ادز اقدام به نمایش تبلیغات نمایید و به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان برروی تبلیغات تا سقف 800 ریال بعنوان پورسانت دریافت نمایید.همچنین با معرفی این سیستم به دیگران و عضویت آنها از طریق شما به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آنها می شود مبلغ 50 ریال از طرف سایت به پورسانت شما اضافه خواهد شد و بدین صورت شما به یک حقوق ماهیانه و مادام العمر دست خواهید یافت. پرداخت کلیه وجوه و پورسانتها در سیستم تبلیغاتی اوکسین ادز توسط شرکت رفاه گستر جنوب به شماره ثبت 24516 تضمین شده می باشد.استقبال بی نظیر از این سیستم، خود نشان دهنده این مهم می باشد. از طریق لینک زیر میتونید در این سیستم عضو شوید: http://www.oxinads.com/?i=48004 پس از عضویت در سایت حداکثر بعد از 12 ساعت عضویت شما در سایت توسط مدیران تایید خواهد شد. بعد از اینکه در سایت login کردین در سمت راست صفحه لینک هایی رو خواهید دید. از اونجا میتونید کدهای تبلیغاتی گرافیکی و متنی رو دریافت کنید و در سایت یا وبلاگ خودتون قرار بدین.